Jutrzenka pierwszym półfinalistą

Znamy już pierwszego półfinalistę wojewódzkich rozgrywek o Puchar Polski. Jest nim Jutrzenka Warta, która na własnym stadionie wygrała 2:1 z rezerwami ŁKS.

Już przed przerwą bramkarz gości musiał wyjmować piłkę z siatki po trafieniach Adriana Freta oraz Piotra Burskiego. Po pierwszej połowie gospodarze mieli więc dwubramkową zaliczkę, która zapewniła im awans. Po zmianie stron w piątej minucie doliczonego czasu gry Mikołaj Lipień strzelił wprawdzie gola dla przyjezdnych, jednak było to jedynie trafienie honorowe. Zespół z Łodzi nie odrobił strat i odpadł z dalszej rywalizacji.

Pozostałych półfinalistów poznamy w sobotę 18 lipca. Tego dnia Widzew II podejmie Pelikana Łowicz (godz. 11), RKS Radomsko zmierzy się z Unią Skierniewice (godz. 17), a Warta Sieradz zagra z Polonią Piotrków Trybunalski (godz. 17).