Kanonada w Łowiczu

Piłkarze Pelikana w efektownym stylu opuścili strefę spadkową grupy I trzeciej ligi. Zespół z Łowicza na własnym stadionie wygrał ze Zniczem Biała Piska aż 8:0!

Kanonada rozpoczęła się w 16. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Eryk Woliński. Swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył w 52. minucie, jednak królem polowania został Adrian Marcioch, który w niewiele ponad kwadrans skompletował hat-tricka. Zrobił to pomiędzy 71. i 87. minutą meczu. Jego bramki zostały przedzielone trafieniem Radosława Kucińskiego (82'), a wcześniej swoje gole zdobyli też: Krystian Mycka (57') i Kamil Łojszczyk (60').

Po tym zwycięstwie Pelikan ma 23 pkt. i zajmuje czternaste miejsce w tabeli, mając dwa oczka przewagi nad strefą spadkową. W 24. kolejce ekipa z Łowicza zagra na wyjeździe z Legią II Warszawa (3 kwietnia, godz. 12).