fot. Umowa ŁZPN - Keeza

Keeza dla najlepszych!

Rozpoczęta w roku 2020 współpraca Łódzkiego Związku Piłki Nożnej z firmą będącą właścicielem marki Keeza będzie trwała przynajmniej do końca sezonu 2022/2023. Stosowna umowa została dzisiaj podpisana w siedzibie ŁZPN.


- Reprezentująca Keezę firma Tomadex to solidny i przewidywalny partner, który dotrzymuje danego słowa i wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Takie podejście sprawiło, że z dotychczasowej współpracy mamy wyłącznie pozytywne doświadczenia. Z przyjemnością podpisaliśmy więc kolejną umowę, dzięki której prowadzone przez nas rozgrywki klasy okręgowej i niższych lig seniorskich nadal będą miały partnera tytularnego. Bardzo nas to cieszy - powiedział prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak.

Zadowolenia z dotychczasowej współpracy nie krył również Tomasz Szulc. Szef firmy Tomadex dał do zrozumienia, że podpisana dzisiaj umowa to kolejny, lecz nie końcowy etap wspólnej działalności. - W naszej firmie od zawsze cenimy sobie współpracę z profesjonalistami, a takim bez wątpienia jest Łódzki Związek Piłki Nożnej. Nie wahaliśmy się ani chwili, by przedłużyć tak owocną współpracę o kolejny sezon piłkarski. Nasze wzajemne współdziałanie nie kończy się tylko na realizacji zamówień. Wspieramy się także marketingowo, dzięki czemu obie strony czerpią z tej współpracy maksimum. Mamy nadzieję, że sezon 2022/2023 to tylko etap, a kolejne będą wyłącznie formalnością - powiedział Szulc.

Umowa ŁZPN - Keeza

W roku 2020 Keeza została patronem tytularnym czterech grup klasy rozgrywkowej. Rok później współpraca z Łódzkim ZPN została rozsrzerzona o klasy A i B. Kolejna umowa rozpoczyna nowy etap, w którym jednym z głównych celów będzie podniesienie sportowego poziomu piłkarskiej rywalizacji. Stąd zapis o wsparciu przez sponsora tytularnego najlepszych drużyn uczestniczących w rozgrywkach klasy okręgowej i klasy A. W sezonie 2022/2023 zespoły, które wywalczą awans do Betcris Łódzkiej IV Ligi i Keeza Elite Klasy Okręgowej otrzymają po komplecie strojów meczowych marki Keeza oraz vouchery na zakup sprzętu sportowego.  

Umowa ŁZPN - Keeza