Klęska w Chojnicach

Piłkarze GKS Bełchatów stracili aż pięć goli w Chojnicach, gdzie w meczu 12. kolejki eWinner 2. Ligi przegrali 0:5 z Chojniczanką.

Do przerwy nic nie zapowiadało klęski, choć po golu Artura Pląskowskiego od 19. minuty goście przegrywali 0:1. Po zmianie stron rozpoczęła się jednak prawdziwa katastrofa. W 51. minucie po uderzeniu Kamila Mazka gospodarze zdobyli drugą bramkę, a później dzieła zniszczenia dopełnili: Michał Mikołajczyk (66), Mateusz Klichowicz (78) i Tomasz Mikołajczak (88).

Po 12. kolejkach ekipa z ulicy Sportowej ma na koncie 7 pkt. i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Do lokaty dającej utrzymanie bełchatowianie tracą już siedem oczek. W następnym meczu GKS na własnym stadionie zmierzy się z KKS 1925 Kalisz (16 października, godz. 15).