Koncert po przerwie

Znakomita druga połowa spotkania przesądziła o tym, że w 13. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-18 UKS SMS wywiózł komplet punktów z Gdyni, gdzie pokonał Arkę 3:1.

Po pierwszej odsłonie spotkania na prowadzeniu byli gospodarze, dla których gola zdobył Patryk Soboczyński (38'). Po zmianie stron na listę strzelców wpisywali się już wyłącznie gracze z Łodzi. W 57. minucie stan rywalizacji wyrównał Maksym Rosiński, a w 70. minucie po trafieniu Karola Iry przyjezdni zdobyli drugą bramkę. Cztery minuty później wynik meczu ustalił Filip Kępisty.

Po rozegraniu trzynastu spotkań UKS SMS ma 17 pkt. i w tabeli zajmuje dziewiątą pozycję. W następnym spotkaniu ekipa z ul. Milionowej podejmie poznańskiego Lecha (14 listopada, godz. 12).