Lech na łopatkach

Szóste zwycięstwo w sezonie odnieśli młodzi gracze UKS SMS. Tym razem łodzianie na własnym boisku ograli 2:1 poznańskiego Lecha.

Drużyna z Wielkopolski w 12. minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego zamieniła na gola, którego strzelił Kacper Wachowiak. W drugiej połowie ekipa z Milionowej odpowiedziała jednak dwoma trafieniami, po których zainkasowała trzy punkty. W 70. minucie błędy poznańskiej defensywy wykorzystał Jakub Paciorek, a dwie minuty przed końcem meczu piłkę do własnej bramki posłał Maksymilian Tkocz, który przypieczętował zwycięstwo UKS SMS.

Po 14. kolejkach łodzianie mają 20 pkt. i w tabeli zajmują ósme miejsce (prowadzi Śląsk Wrocław - 31 pkt.). Pierwszą rundę rozgrywek zespół z Milionowej zakończy wyjazdowym meczem z Koroną Kielce (22 listopada, godz. 12).