fot. Logo ŁZPN z tłem

Licencje na sezon 2020/2021

Dziewiętnaście klubów ma już licencje na grę w grupie I trzeciej ligi w sezonie 2020/2021. Z tego grona trzy podmioty otrzymały nadzór infrastrukturalny, a jeden infrastrukturalny i personalny. Licencji nie otrzymała Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki.


MMKS Concordia Elbląg, RKP 1926 Broń Radom, MLKS Znicz w Białej Piskiej, Unia Skierniewice Non-Profit sp. z o.o., KS Ursus Warszawa, TS Sokół Aleksandrów Łódzki, MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki, RKS Radomsko, MKS Ruch Wysokie Mazowieckie, Polonia Warszawa SA, GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki, ZKS Olimpia Zambrów, KS Pelikan Łowicz, Legia II Warszawa SA, MKS Kaczkan Huragan Morąg to kluby, które mają bezwarunkowe licencje.

Jagiellonia II Białystok SSA, GKS Wikielec i KS Wasilków to kluby, które otrzymały nadzór infrastrukturalny, a KS Kutno ma nadzór infrastrukturalny i personalny. Bez licencji pozostaje Lechia TM, która nie spełniła kryterium F.01.

Kluby mają możliwość odwołania się od powyższych decyzji. Szczegóły poniżej, w oficjalnym komunikacie Komisji ds. Licencji Klubowych dla grupy I trzeciej ligi.

3. liga - licencje na sezon 2020/2021