Lider nie miał litości

Lider eWinner 2. Ligi nie miał dzisiaj litości nad piłkarzami GKS Bełchatów. Prowadząca w rozgrywkach Stal Rzeszów na własnym stadionie pokonała ekipę ze Sportowej 3:0.

Gdyby spotkanie trwało tylko 45. minut, to przyjezdni wróciliby do domu z jednym punktem. Niestety, po zmianie stron ten wynik szybko zmienił się na ich niekorzyść. Już cztery minuty po przerwie gospodarze objęli prowadzenie po golu Łukasza Góry. Dwadzieścia minut później na listę strzelców wpisał się Bartosz Wolski, a kwadrans przed końcem meczu gości dobił Krzysztof Danielewicz.

Po porażce na Podkarpaciu GKS pozostał z trzynastoma punktami i jest aktualnie na szesnastym miejscu w tabeli. W 17. kolejce bełchatowianie podejmą Radunię Stężyca (13 listopada, godz. 16).