Lider wygrał w Łowiczu

W meczu kończącym 12. kolejkę grupy I trzeciej ligi Pelikan Łowicz na własnym stadionie przegrał 1:2 z Legionovią Legionowo.

Co prawda w 14. minucie Tomasz Kolus wykorzystał rzut karny i gospodarze objęli prowadzenie, ale lider rozgrywek z nawiązką odrobił stratę. W 16. minucie Bartosz Mroczek doprowadził do remisu, a w 71. minucie "jedenastkę" na gola zamienił Patryk Koziara i trzy punkty pojechały do Legionowa.

Po 12. kolejkach lider ma 29 pkt. i o siedem oczek wyprzedza warszawską Polonię oraz Unię Skierniewice. Po 19 pkt. zgromadzili gracze Lechii Tomaszów Mazowiecki (6. miejsce) i KS Kutno (7. miejsce). Dziesiątą lokatę zajmuje Pelikan (15 pkt.), trzynasty jest ŁKS II (14), a osiemnasty - Sokół Aleksandrów Łódzki (7).

W 13. kolejce 13 października Sokół podejmie KS Kutno (godz. 15), Unia zagra w Skierniewicach z Bronią Radom (godz. 15), Lechia w Warszawie zmierzy się z Ursusem (godz. 15), rezerwy ŁKS wystąpią na boisku lidera (godz. 15.30), a Pelikan w Szczuczynie walczyć będzie z Wissą (godz. 19).