fot. Gatta Active

Lider zagra w Chorzowie

Znakomicie w nowy sezon weszli zawodnicy Gatty Active. Zespół ze Zduńskiej Woli ma za sobą cztery spotkania, po których z kompletem punktów otwiera tabelę Futsal Ekstraklasy.


Podopieczni trenera Marcina Stanisławskiego rozpoczęli rywalizację od wyjazdowego zwycięstwa z MOKS Słoneczny Stok Białystok. Później ograli Red Dragons Pniewy 5:1, GI Malepszy Futsal Leszno 4:3 i Piasta Gliwice 4:2. W miniona środę w piątej kolejce Gatta Active miała grać z Rekordem Bielsko-Biała, jednak to hitowe spotkanie odbędzie się w innym terminie. Nie zmienia to faktu, że ekipa ze Zduńskiej Woli jako jedyna w lidze ma na koncie komplet punktów i otwiera tabelę FE. Dwanaście oczek zgromadził również AZS UŚ Katowice, ale zespół z Górnego Śląska rozegrał już pięć spotkań.

W szóstej kolejce lider zmierzy się z siódmym w klasyfikacji Cleareksem Chorzów. Ten zespół również pięć razy walczył już o ligowe punkty. Zgromadził ich sześć. Zgodnie z terminarzem gospodarzem spotkania miała być Gatta Ective, jednak ze względu na wybory parlamentarne i związaną z nimi niedostępność hali mecz został przeniesiony do Chorzowa. Rywalizacja rozpocznie się w niedzielę o godz. 17.

Foto: zks-gatta.pl