Lider zrobił swoje

Kolejne trzy punkty do swojego dorobku dołożyli piłkarze ŁKS. Lider Fortuna 1. Ligi w 12. kolejce wygrał na wyjeździe 3:0 z przedostatnim w tabeli GKS 1962 Jastrzębie.

W pierwszej połowie goście zdobyli jedną bramkę. Jej zdobywcą był Antonio Dominguez, który na listę strzelców wpisał się w 19. minucie. Pół godziny po zmianie stron prowadzenie podwyższył Tomasz Nawotka, a wynik spotkania w 88. minucie ustalił Łukasz Sekulski, posyłając piłkę do siatki z rzutu karnego.

- Cieszę się z kolejnych trzech punktów i dobrej gry mojego zespołu. Mieliśmy kontrolę nad tym meczem, ale wbrew pozorom nie było to dla nas bardzo łatwe spotkanie - podsumował trener ŁKS Wojciech Stawowy.

Jego podopieczni po jedenastu meczach mają 31 pkt. i są na pierwszym miejscu w tabeli. W środę 18 listopada łodzianie rozegrają zaległe spotkanie wyjazdowe z Radomiakiem Radom (godz. 18), a cztery dni później podejmą Puszczę Niepołomice (niedziela, godz. 12.40).