fot. logo ŁZPN

LiveTag.Pro przy al. Unii

Prawie 60 osób wzięło udział w certyfikowanej konferencji szkoleniowej, poświęconej tworzeniu analiz przy pomocy systemu LiveTag.Pro. Zajęcia odbyły się na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi.


- Temat nie był przypadkowy. Do trenerów piłki nożnej z naszego regionu wysłaliśmy ankietę z pytaniem, jakie są ich oczekiwania w zakresie szkoleń organizowanych na terenie województwa łódzkiego. Okazało się, że w ich odczuciu jednym z obszarów do zagospodarowania jest szeroko pojęta analiza. Tematem tych zajęć wyszliśmy więc naprzeciw trenerskim oczekiwaniom – powiedział Wojewódzki Koordynator Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Damian Gamus.

Chociaż środowe popołudnie nie jest optymalnym terminem do prowadzenia szkoleń, to zainteresowanie udziałem w koferencji zorganizowanej przez Łódzki ZPN znacznie przekraczało limit miejsc, który został wyczerpany w niecałe trzy dni. Ostatecznie na sali nie było sześćdziesięciu osób, gdyż kilku z zapisanych już uczestników zrezygnowało z udziału tuż przed szkoleniem. Przy tej okazji apelujemy do wszystkich trenerów, by przy okazji kolejnych konferencji w miarę możliwości jak najwcześniej dokonywali ewentualnych rezygnacji, co pozwoli na udział w zajęciach innym osobom.  

Podczas środowego szkolenia została m.in. omówiona praca Marcina Matysiaka i jego sztabu, zajmującego się drugim zespołem ŁKS. Można się więc było dowiedzieć, jak trenerzy aktualnego lidera grupy I trzeciej ligi wykorzystują system LiveTag.Pro.

Filmową relację z konferencji można obejrzeć tutaj.