fot. Logo ŁZPN z tłem

Memoriał Mieczysława Jędrzejczyka

Już po raz trzynasty w Woli Krzysztoporskiej zostanie rozegrany Memoriał im. Mieczysława Jędrzejczyka w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju wystąpi pięć drużyn chłopców (rocznik 2007 i młodsi) oraz jeden zespół dziewcząt (rocznik 2005 i młodsze).


W sobotę 29 lutego od godziny 9. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej będą rywalizować: LKS Pionier Baby, LKS Start Niechcice, UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, LKS I Wola Krzysztoporska, LKS II Wola Krzysztoporska i dziewczęta z LKS Wola Krzysztoporska. Rozgrywki toczyć się będą systemem „każdy z każdym”.

Mieczysław Jędrzejczyk był założycielem i wieloletnim działaczem Ludowego Klubu Sportowego w Woli Krzysztoporskiej, a jako trener wychował wiele pokoleń młodych piłkarzy tego klubu. Będąc radnym Rady Gminy w Woli Krzysztoporskiej podejmował wiele działań na rzecz rozwoju sportu, głównie piłki nożnej. Organizatorami turnieju jego imienia są: LKS Wola Krzysztoporska, Łódzki Związek Piłki Nożnej, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Wola Krzysztoporska, Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej oraz Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim.

Regulamin i harmonogram turnieju