Na zwycięskiej ścieżce

Piłkarki TME SMS nie zwalniają tempa. W 3. kolejce ekstraligi łodzianki na własnym stadionie pokonały 2:1 KKP Bydgoszcz i po tym spotkaniu mają na koncie komplet 9 pkt.

Już przed przerwą łodzianki wypracowały sobie dwubramkową przewagę. W 14. minucie wynik otworzyła Dominika Kopińska, a w 42. prowadzenie podwyższyła Klaudia Jedlińska. W drugiej połowie żadnej z podopiecznych Marka Chojnackiego nie udało się już wpisać na listę strzelczyń i w końcówce musiały drżeć o końcowy wynik. Stało się tak po trafieniu Karoliny Majdy, która w 86. minucie zdobyła gola kontaktowego. Ostatecznie wszystko zakończyło się jednak po myśli miejscowych i trzy punkty zostały przy Milionowej.

W 4. kolejce TME SMS ponownie zagra na swoim obiekcie. Tym razem zespół Chojnackiego podejmie Medyka Konin, który również ma 9 pkt. i aktualnie jest liderem tabeli. Spotkanie rozpocznie się 4 września o godz. 12.