Nie było żadnych atutów

Porażką 1:5 zakończył się mecz reprezentacji ŁZPN U-14 (rocznik 2008) z kadrą Mazowieckiego ZPN. Było to spotkanie drugiej kolejki rozgrywek o Puchar Kazimierza Deyny.

W pierwszej serii łodzianie ulegli 2:3 Świętokrzyskiemu ZPN. Niestety, następny mecz rozegrany w Aleksandrowie Łódzkim był jeszcze gorszy w ich wykonaniu. Gospodarze już po kwadransie gry przegrywali 0:2, a przed przerwą stracili jeszcze jedną bramkę. Po zmianie stron goście z Mazowsza zdobyli dwa kolejne gole i prowadzili już 5:0. Honorową bramkę dla kadry ŁZPN w ostatniej minucie meczu strzałem z rzutu karnego zdobył Maksymilian Sterniczuk.

Za dwa tygodnie zespół ŁZPN zagra na wyjeździe z kadrą Lubelskiego ZPN. Przed tym meczem trenerzy Marek Przybył i Kornel Błażejewski z pewnością będą mieli o czym myśleć.