fot. CLJ U-18

Nie skorzystali z okazji

W grupie A Centralnej Ligi Juniorów U-17 gracze UKS SMS mogli wypracować sobie doskonałą okazję wyjściową do walki o końcowe zwycięstwo w rozgrywkach. Niestety, zmarnowali okazję do tego, by w końcówce rozgrywek wszystko mieć w swoich rękach.


W 13. kolejce łodzianie podejmowali trzecią od końca Ząbkovię Ząbki, którą na początku czerwca w meczu wyjazdowym pokonali 4:0. Na własnym boisku spisali się jednak znacznie gorzej i przegrali z tym rywalem 0:2. Po tej porażce nadal mają jednak cztery punkty straty do prowadzącej Jagiellonii Białystok, bo zespół z Podlasia okazał się równie gościnny i uległ u siebie 1:3 warszawskiej Legii. W nadchodzący weekend ma być rozegrana ostatnia seria spotkań, jednak wcześniej ekipę z Milionowej czeka w Łodzi zaległy mecz 7. kolejki z zajmującym ostatnią lokatę Zniczem Pruszków (16 czerwca, godz. 15). Jeśli wygrają to spotkanie, to do ostatniego meczu przystąpią z drugiej pozycji, mając punkt straty do lidera.

W grupie A CLJ U-15 zespoły z Milionowej przegrały swoje spotkania. Zdegradowany już UKS SMS przegrał w Łodzi 1:5 z Kosą Konstancin, natomiast AKS SMS na wyjeździe uległ 1:3 warszawskiej Legii. Po 13. kolejkach AKS SMS ma 20 pkt. i jest na czwartym miejscu w tabeli, natomiast UKS SMS z dorobkiem 6 pkt. zajmuje siódmą lokatę. W ostatniej serii spotkań 19 czerwca AKS SMS zagra przy Milionowej z ostatnim w klasyfikacji Zniczem Pruszków (godz. 12.30), a dzień później w Warszawie UKS SMS zmierzy się z szóstą w klasyfikacji Polonią (godz. 16.30).