Nie sprostali Legii

Młodym graczom UKS SMS nie udało się urwać punktów warszawskiej Legii. W 19. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-18 łodzianie na własnym stadionie przegrali 1:2 i znaleźli się w strefie spadkowej.

Goście objęli prowadzenie w 11. minucie, ale na gola Wiktora Kamińskiego gospodarze odpowiedzieli trafieniem Patryka Domagały (41). Remisu nie udało im się jednak utrzymać. W 73. minucie drugą bramkę dla stołecznej drużyny strzelił Kajetan Stanisławski i trzy punkty pojechały do Warszawy.

Po rozegraniu dziewiętnastu spotkań zespół z ulicy Milionowej ma na koncie 23 pkt. i zajmuje trzynastą lokatę, otwierając strefę spadkową. Takim samym dorobkiem legitymuje się dwunasty w klasyfikacji Gwarek Zabrze. Liderem rozgrywek jest Wisła Kraków (40 pkt.). W 20. kolejce UKS SMS zagra na wyjeździe z dziewiątą w tabeli Eskolą Varsovia (20 marca, godz. 12.30).