fot. logo ŁZPN

Nieuprawnieni zawodnicy i trener

Udział w meczach ligowych nieuprawnionych zawodników oraz trenera był powodem udzielenia przez Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego ZPN czterech walkowerów.


Dwie kary nałożono na zespoły występujące w grupie I Klasy B. Oba przypadki dotyczyły rywali Łódzkiej Akademii Futbolu, która na boisku pokonała GKS II Ksawerów 3:2 i PSV Łódź 4:3. W zespole z Ksawerowa wystąpił m.in. Patryk Karasiński, który powinien pauzować za cztery żółte kartki. Na boisku nie powinien się również pojawić Igor Ladorudzki z PSV. Ten zawodnik nie został wpisany do systemu Extranet. Wyniki obu spotkań zostały zweryfikowane na 3:0 dla ŁAF.

W systemie Extranet nie został też zarejestrowany Jan Kupczyk, który w meczu grupy I Młodzik D1 w barwach ŁAF III wystąpił w spotkaniu z SAP Andrespolią. W tym przypadku utrzymany został wynik z boiska (0:3).

Na 0:4 zweryfikowano natomiast rezultat meczu Iskry Dobroń z Sokołem Aleksandrów Łódzki (na boisku 1:4) w grupie I Trampkarz C2. Do meczowego protokołu wpisano trenera Iskry Tomasza Sujeckiego, który powinien pauzować po orzeczonej wcześniej karze dyskwalifikacji na jedno spotkanie.