Nokaut przed przerwą

To nie była udana sobota dla młodych piłkarzy UKS SMS. W meczu 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 łodzianie na własnym boisku przegrali z Górnikiem Zabrze 0:3.

Goście wszystkie ciosy zadali przed przerwą. Już w 7. minucie bramkarza gospodarzy przelobował Erwin Kołodziejczyk, który siedemnaście minut później wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką. Serię nieszczęść dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy dopełniła samobójcza bramka Konrada Urbańskiego.

Po zwycięstwie w Łodzi Górnik awansował na piąte miejsce w tabeli. Zabrzanie mają 12 pkt. i o dwa wyprzedzają ósmą aktualnie ekipę UKS SMS. W następnym spotkaniu zespół z Milionowej podejmie Lechię Gdańsk (3 października, godz. 12).