fot. Mobilne AMO logo

Nowa forma szkoleń – dzisiaj starujemy

Dzisiaj o godzinie 19.30 Mobilna Akademia Młodych Orłów rozpocznie internetowe szkolenie dla uczestników z powiatu wieluńskiego. Będzie to inauguracja zajęć w nowej formule, uwzględniającej aktualną sytuację epidemiologiczną oraz obostrzenia wprowadzone rozporządzeniem rady ministrów.


Nowe wytyczne organizacji szkoleń,  mają za zadanie wypośrodkować z jednej strony bezpieczeństwo, a z drugiej oczekiwania środowiska, aby Mobilna AMO nadal prowadziła szkolenia.

Od tego tygodnia teoretyczna część zajęć (wykład) będzie realizowana w formie webinaru na żywo w MS Teams – wsparcie Microsoftu: https://support.microsoft.com/pl-pl/teams. Standardowo mają to być dwa szkolenia w tygodniu. Chcemy, żeby takie spotkania miały charakter warsztatów – a przez to również interakcji z uczestnikami.

  • Trenerzy Mobilnego AMO w woj. łódzkim będą wysyłać informację z linkiem do spotkania online, z konkretnym terminem i godziną dla uczestników z jednego powiatu.
  • W wyjątkowej sytuacji dopuszczalne będzie aplikowanie na szkolenie dla innego powiatu w innym dogodnym terminie po zgłoszeniu do trenerów Mobilnego AMO w woj. łódzkim.
  • Aplikacja na szkolenie na profilu https://pzpn24.pzpn.pl/

Treningi pokazowe zostają zawieszone do odwołania (szczegóły w późniejszym terminie, w zależności od ustaleń związanych z obostrzeniami). 

Potwierdzenie udziału (dyplom) i punkty do licencji zostaną przyznane po odbyciu szkolenia teoretycznego - (webinar) - obecność weryfikują trenerzy Mobilnego AMO w woj. łódzkim.

Na ten tydzień zaplanowaliśmy szkolenia dla powiatów: wieluńskiego (27 października) i tomaszowskiego (29 października). Szczegóły poniżej. Grafik ze szkoleniami dostępny pod adresem: https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilna-amo-lodzkie,32304088.html.

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ - MOBILNA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW

zaprasza na bezpłatne szkolenie - webinar dla trenerów , nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców, które odbędzie się:

 

WE WTOREK 27.10.2020 w  godzinach 19.30 – 20.45

SZKOLENIE WEBINAR ( powiat wieluński ) TEMAT 8 FUNDAMENTY TRENINGU

 Spotkanie aplikacji Microsoft Teams – zapraszamy od 19:25

Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 

W CZWARTEK 29.10.2020r. w  godzinach 19.30 – 20.45

SZKOLENIE WEBINAR ( powiat tomaszowski ) TEMAT 8 FUNDAMENTY TRENINGU

Spotkanie aplikacji Microsoft Teams – zapraszamy od 19:25

Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub email:

Rafał Poznański   501 – 558 – 757  rafal.poznanski@pzpn.pl

Sławomir Kraska   501 – 558 – 697  slawomir.kraska@pzpn.pl