fot. Halówka

O awans i prezydenckie puchary

W listopadzie i grudniu zespoły roczników 2010, 2011 i 2012 będą rywalizowały w turniejach halowych, których stawką będą puchary ufundowane przez prezydentów: Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza i Skierniewic. Po dwie czołowe drużyny z każdego turnieju uzyskają awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.


Już w nadchodzącą niedzielę 14 listopada w skierniewickiej hali OSiR przy ulicy Pomologicznej 10 do rywalizacji stanie dziesięć zespołów rocznika 2011. W grupie A zagrają: Unia Skierniewice, Pelikan Łowicz, Foot-Bol-Aki, Zryw Wygoda i Laktoza Łyszkowice, a w grupie B wystąpią: Mazovia Rawa Mazowiecka, AP Sadkowice, Champions Łowicz, GOKSiR Lipce Reymontowskie i Widok Skierniewice. 

W hali OSiR nr 3 przy ulicy Tetmajera 7 zostanie natomiast rozegrany turniej rocznika 2010, który zaplanowano na 28 listopada. Wystąpi w nim siedem zespołów: Widok Skierniewice, Mazovia Rawa mazowiecka, Pogoń Godzianów, Macovia Maków, Unia Skierniewice, MUKS Pelikan Łowicz i Orlęta Cielądz.

Harmonogram turnieju - rocznik 2010

Harmonogram turnieju - Skierniewice 2011

Oświadczenie rodziców

Trener - oświadczenie Covid

Oświadczenie rodziców - covid

Lista uczestników

Na 20 i 21 listopada zaplanowano dwa turnieje w sieradzkiej hali JW przy ulicy Mickiewicza. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią zespoły rocznika 2010. Będzie ich osiem, a rywalizacja toczyć się będzie w dwóch grupach. Grupa A: MGUKS Pogoń Zduńska Wola, KS Warta Sieradz, UMKS Korab Łask, WKS 1957 Wieluń. Grupa B: MULKS Łask, KS Tęcza Brodnia, Akademia Sportu Sieradz, Akademia Sportu Pajęczno. Dzień później osiem innych zespołów walczyć będzie w turnieju rocznika 2012. Grupa A: KS Warta Sieradz, MKS Zduńska Wola, KS Inter Sieradz-Woźniki, UMKS Korab Łask. Grupa B: MGUKS Pogoń Zduńska Wola, Progres Zduńska Wola, KS Tęcza Brodnia, Akademia Sportu Sieradz. Rocznik 2011 swój turniej rozegra 27 listopada.

Trzeci z sieradzkich turniejów odbędzie się 27 listpada. Będą w nim rywalizowały zespoły rocznika 2011. Rozgrywki rozpoczną się od spotkań grupowych, w których weźmie udział dziesięć drużyn. W grupie A zagrają: KS Warta Sieradz, LKS Victoria Szadek, MUKS Włókniarz Pabianice, Stowarzyszenie WKS Wieluń i UMKS Korab Łask. Grupa B: MGUKS Pogoń Zduńska Wola, Progres Zduńska Wola, Iskra Dobroń, KS Inter Sieradz - Woźniki, Akademia Sportu Sieradz.

Harmonogram turnieju - Sieradz 2011

Harmonogram turnieju - Sieradz 2010

Harmonogram turnieju - Sieradz 2012

Lista uczestników

Oświadczenie rodziców

Oświadczenie rodziców - Covid

Oświadczenie trenera - Covid

W Łodzi w turnieju rocznika 2012 weźmie udział dziesięć zespołów, które 21 listopada będą rywalizowały w Atlas Arenie. W grupie A zagrają: ŁKS, Boruta Zgierz, Progres Konstantynów Łódzki, UKS SMS Łódź i Zawisza Rzgów. Grupę B tworzą: Młody Widzew, AP 81, Sokół Aleksandrów Łódzki, FA Retkinia i Włókniarz Zgierz. Po dwie drużyny z każdej grupy awansują do półfinałów. 

Harmonogram turnieju - Łódź 2012

Lista uczestników

Oświadczenie rodziców - Covid

Oświadczenie trenera - Covid  

Turnieje w piotrkowskiej hali Relax (ul. 3 Maja 68) mają się odbyć 28 listopada oraz 11 i 19 grudnia. W pierwszym terminie do walki staną zespoły rocznika 2010, później odbędzie się turniej rocznika 2011, a na zakończenie zagrają ekipy z rocznika 2012.

Rocznik 2010 stanie do rywalizacji w niedzielę 28 listopada, a rozgrywki toczyć się będą systemem "każdy z każdym". Do walki o główne trofeum staną: GKS Bełchatów, MUKS Stal Niewiadów, UKS Gmina Rozprza, UKS RAP Radomsko, MKS Ceramika Opoczno, ZKS Włókniarz Zelów, AP TMF Tomaszów Mzowiecki i UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski.

Harmonogram turnieju - Piotrków 2010

Poniżej znajdują się regulaminy rozgrywek. Terminy turniejów w poszczególnych miastach oraz drużyny w nich występujące będziemy podawali na bieżąco, po zamknięciu list startowych i ustaleniu harmonogramu spotkań.

Regulamin rozgrywek - Łódź

Regulamin rozgrywek - Piotrków Trybunalski

Regulamin rozgrywek - Sieradz

Regulamin rozgrywek - Skierniewice