fot. Kadra U-14

O pierwsze punkty

Po dwóch seriach spotkań grupowych w rozgrywkach o Puchar Kazimierza Deyny reprezentacja ŁZPN U-14 (rocznik 2009) nie ma jeszcze na koncie żadnego punktu. Szansa na zmianę tej sytuacji nadarzy się w nadchodzący wtorek, podczas meczu z kadrą Lubelskiego ZPN.


Spotkanie zostanie rozegrane 25 października na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim (ul. 11 Listopada 98). Początek rywalizacji o godzinie 14:00.

Na ten mecz trenerzy Robert Sierant i Marcin Pierwoła powołali osiemnastu zawodników. Szansę na grę przeciwko lubelskiej ekipie mają: Walery Fiałkowski, Szymon Bielicki, Tomasz Bartkowski, Łukasz Kajewski, Szymon Felkowski, Maksymilian Kasica, Jan Pyziak (Łódzka Akademia Futbolu), Tobiasz Będziński, Bartłomiej Chyb, Kamil Konewka, Denis Kacperek (Lechia Tomaszów Mazowiecki/TCS), Aleksander Janutka, Jacek Jasiński, Patryk Michalski (ŁKS), Oskar Krakowiak (PSV Łódź), Bartosz Gabara, Dominik Łastowski i Adrian Waliszek (Widzew).

Na aleksandrowskim obiekcie kadrowicze zbiorą się 24 października o godz. 16:00. Jadąc na zgrupowanie muszą ze sobą zabrać: legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem, kartę zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi, sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, dres, getry, ochraniacze, buty do gry na nawierzchni naturalnej i sztucznej), środki ochrony i higieny osobistej (m.in. ręcznik) oraz podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych dokumenty, znajdujące się w poniższych załącznikach.

Zgoda rodziców/opiekunów prawnych

Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych

Oświadczenie Covid