fot. Betcris IV liga

Ostatni raz w tym sezonie

Po raz ostatni w tym sezonie wybieramy najładniejszego gola strzelonego w Betcris Łódzkiej IV Lidze. Głosowanie na trafienie 34. kolejki zakończy się w poniedziałek o godzinie 12.


W konkursie prowadzonym na facebookowym profilu Loży Sportowej można oddawać głosy na bramki strzelone przez: Bartosza Jachymskiego (ZKS Włókniarz Zelów), Norberta Dregiera (GKS Orkan Buczek), Macieja Witczaka (MGKS Skalnik Sulejów), Daniela Nowaczyka (PKS Polonia Piotrków Trybunalski), Sebastiana Miśkowca (RKS Radomsko) i Adama Kowalczyka (KS Paradyż). 

Gole z ostatniej serii spotkań sezonu 2021/2022 można oglądać w Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi, w którym podsumowania rozgrywek dokonał prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak. Kibice znajdą w nim również m.in. informację o powiększeniu Betcris Łódzkiej IV Ligi oraz meczach barażowych o miejsce w tej klasie rozgrywkowej. 

Firma Betcris - tytularny sponsor programu i czwartoligowych rozgrywek - oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 500 PLN.

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.