Pewna wygrana łodzianek

W szóstej kolejce ekstraligi kobiet zawodniczki TME Grot SMS nie miały problemów z zainkasowaniem trzech punktów. Łodzianki na własnym stadionie wygrały 4:0 z AZS UJ Kraków.

Już po niespełna pół godzinie gry ekipa z ul. Milionowej prowadziła 2:0. W 25. minucie na listę strzelczyń wpisała się Dominika Gąsieniec, a cztery minuty później jej wyczyn skopiowała Paulina Filipczak. Dwa kolejne gole padły w drugiej połowie. Dwie minuty po zmianie stron do siatki rywalek ponownie trafiła Gąsieniec, a wynik spotkania ustaliła Anna Rędzia (59).

Po rozegraniu pięciu spotkań (2 listopada TME Grot SMS rozegra zaległy mecz z Górnikiem Łęczna) łodzianki mają 12 pkt. i są na piątym miejscu w tabeli. W następnym meczu 21 września w Koninie zmierzą się z prowadzącym w rozgrywkach Medykiem (godz. 12).