Piątek dla Znicza

W jedynym piątkowym meczu grupy I trzeciej ligi rezerwy ŁKS przegrały w Łodzi ze Zniczem Biała Piska 1:2. Pozostałe spotkania 5. kolejki będą rozgrywane w sobotę i niedzielę.

Przy Minerskiej pierwszy gol padł w 33. minucie, gdy po rzucie wolnym bramkarza gospodarzy pokonał Adrian Duchnowski. Dziewięć minut później do remisu doprowadził Aleksander Ślęzak, zamieniając na bramkę rzut karny podyktowany za zagranie ręką. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy, a dziesięć minut po zmianie stron goście odzyskali prowadzenie. Stało się to po rzucie rożnym i główce Łukasza Kuśnierza. To trafienie zapewniło przyjezdnym komplet punktów.

Zwycięstwo pozwoliło Zniczowi wyprzedzić rezerwy pierwszoligowca. Drużyna z Białej Piskiej jest aktualnie na szóstym miejscu, a ŁKS II zajmuje siódmą lokatę. Obie ekipy zgromadziły po 7 pkt. W następnej serii spotkań beniaminek z Łodzi zagra na wyjeździe z rezerwami warszawskiej Legii (5 września, godz. 12).