Podwójne zwycięstwo FC 10 Zgierz

FC 10 Zgierz wygrał Zimowy Puchar Polski w beach soccerze, który rozegrany został w Kozłowie koło Gliwic. W finałowym pojedynku, po zaciętym meczu, zgierska drużyna pokonała KP Łódź 8:6. Po główne trofeum sięgnął również zespół FC 10 Ladies Zgierz.

Trzecie miejsce wywalczył zaś Beach Soccer Club Termy Poddębice. Całe podium przypadło więc drużynom z naszego województwa. Na szóstej pozycji uplasował się Włókniarz Pabianice, który miał w swoim składzie najlepszego snajpera imprezy.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Konrada Kubiaka (KP Łódź). Krystian Karolak (FC 10 Zgierz) został z kolei najlepszym bramkarzem. Królem strzelców został Mantas Makutunovicius (Włókniarz Pabianice).

Oto skład zwycięzców: Krystian Karolak, Karol Kurzępa, Jakub Fudała, Maciej Stańczyk, Filip Gac, Tomasz Poźniak, Arkadiusz Błaszczyk, Patryk Pietrasiak, Marek Wiosna, Łukasz Trzaskowski i Axel Damm.

W Kozłowie grały również panie. I tutaj najlepsza okazała się drużyna FC 10 Ladies Zgierz, która wyprzedziła: Red Devils Ladies Chojnice, Pogoń Dekpol Tczew i zespół Czarnych Rząśnia.