Pierwszy tegoroczny komplet ŁKS

Długo oczekiwane zwycięstwo ŁKS Łódź stało się faktem. W niedzielnym (3 marca) spotkaniu beniaminków PKO Ekstraklasy drużyna Marcina Matysiaka pokonała Puszczę Niepołomice 3:2 (1:1).

W 29. minucie doświadczony napastnik Puszczy Kamil Zapolnik pokonał Aleksandra Bobka i goście objęli w ten sposób prowadzenie. ŁKS wyrównał w 38. minucie. Rzut karny na bramkę zamienił Dani Ramirez. Pierwsza połowa zakończyła się więc remisem.

Druga część spotkania należała do ŁKS. Na listę strzelców w 58. i 76. minucie wpisał się Husein Balic. ŁKS do końca walczył o kolejne bramki, co mogło spodobać się publiczności. Ostatnie słowo należało jednak do gości, a konkretnie Zapolnika, który wykorzystał rzut karny i ustalił wynik na 3:2.

ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 3:2 (1:1)
Bramki: Dani Ramirez 38-karny, Husein Balić 58, 76 - Kamil Zapolnik 29, 90-karny

ŁKS: Bobek - Dankowski, Gulen ż, Mammedov, Durmisi - Balić (90' Głowacki), Letniowski ż (59' Louveau ż), Mokrzycki, Ramirez (75' Hoti) Janczukowicz (75' Młynarczyk) - Tejan ż

11 marca (poniedziałek) o 19:00 drużyna trenera Matysiaka zagra wyjazdowy pojedynek z Wartą Poznań.