fot. Betcris Magazyn

Podsumowanie środowej kolejki

Zapraszamy na emisję kolejnego odcinka Magazynu Betcris Łódzkiej Czwartej Ligi. Zostanie w nim podsumowana 5. kolejka spotkań. Startujemy dzisiaj, o godzinie 16!


Oprócz skrótów z golami środowych meczów obejrzymy też najładniejszą bramkę czwartej kolejki. O zwycięstwo w konkursie prowadzonym na facebookowym profilu Loży Sportowej rywalizowali: Łukasz Wroński (Akademia GKS Bełchatów), Mateusz Śliwka (MGKS Skalnik Sulejów), Wiktor Majewski (MKS Ceramika Opoczno) i Łukasz Rakowski (Pogoń Zduńska Wola).

W Magazynie poznamy również cele postawione na ten sezon przed piłkarzami Sokoła Aleksandrów Łódzki i RKS Radomsko. Tradycyjnie będą też w nim: aktualna tabela, zapowiedź kolejnych spotkań oraz nominacje do gola 5. kolejki. Zapraszamy do oglądania!

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 200 PLN.

Cashback 200

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.