fot. Betcris Magazyn

Podsumowanie 10. kolejki

Wyniki konkursu na gola kolejki, skróty spotkań wraz ze strzelonymi bramkami, aktualna tabela, zapowiedź nadchodzących spotkań i transmisji internetowej oraz nominacje do kolejnego konkursu - to wszystko będzie można obejrzeć w dzisiejszym Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi.


Emisja programu poświęconego podsumowaniu dziesiątej serii spotkań rozpocznie się o godzinie 20. Poznamy w nim m.in. zwycięzcę głosowania na gola poprzedniej kolejki. O wygraną w konkursie, prowadzonym na facebookowym profilu Loży Sportowej, ubiegały sie trafienia, których autorami byli: Michał Stasiak (LKS Kwiatkowice), Kamil Wielgus (KS Kutno - Piłka Nożna), Kamil Mituła (WKS 1957 Wieluń), Łukasz Wroński (GKS Bełchatów) i Mateusz Jakubiak (PKS Polonia Piotrków).

W 11. kolejce w Aleksandrowie Łódzkim trzeci w tabeli Sokół podejmie prowadzące w rozgrywkach rezerwy Widzewa (24 września, godz. 11). Z tego spotkania będzie przeprowadzona telewizyjna transmisja. Szczegóły niebawem.

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.