fot. Betcris Magazyn

Podsumowanie 11. kolejki

O godzinie 20 rozpocznie się dzisiaj premiera najnowszego odcinka Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Większość programu będzie poświęcona 11. kolejce spotkań, ale znajdą się w nim również inne ciekawostki.


Tradycyjnie rozpoczniemy od rozstrzygnięcia konkursu na gola poprzedniej serii spotkań. W 10. kolejce o zwycięstwo ubiegały się bramki, które strzelili: Jakub Perek (Jutrzenka Drzewce), Marcin Kacela (KS Kutno), Patryk Wijata (MKS Ceramika Opoczno) i Krystian Ślęzak (TS Sokół Aleksandrów Łódzki). Głosowanie odbywało się na facebookowym profilu Loży Sportowej.

Przed prezentacją wszystkich bramek strzelonych w 11. kolejce zaprosimy widzów do polubienia facebookowej strony Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. W programie będzie można również wysłuchać kilku interesujących wypowiedzi. Juliusz Molis z RKS Radomsko opowie o golu, strzelonym w meczu z LKS Kwiatkowice. Rywalizację z Włókniarzem Zelów podsumuje trener GKS Bełchatów Bogdan Jóźwiak, a jeden z jego podopiecznych Damian Warnecki powie, czym nie przejmują się gracze wicelidera Betcris Łódzkiej IV Ligi.

W Magazynie pokażemy też aktualną tabelę oraz zapowiedź nadchodzących spotkań. Będą również nominacje do konkursu na gola 11. kolejki, choć tym razem bardzo trudno było wybrać wyróżniające się trafienia. Magazyn z pewnością będzie na tyle atrakcyjny, że warto go obejrzeć. Zapraszamy!

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.