fot. Betcris Magazyn

Podsumowanie 13. kolejki

Trzynastka jest szczęśliwa, czy pechowa? Zdania na ten temat z pewnością są podzielone. O tym, któremu z czwartoligowców przyniosła punkty, dowiemy się w dzisiejszym Magazynie. Początek emisji o godzinie 20:00.


W podsumowaniu 13. kolejki Betcris Łódzkiej IV Ligi nie zabraknie ciekawych wypowiedzi. Będzie okazja wysłuchania trenerów: Romualda Solarka (WKS 1957 Wieluń), Radosława Koźlika (Sokół Aleksandrów Łódzki) i Pawła Ściebury (RKS Radomsko), a także obejrzenia, jak wyglądał powrót do Sokoła Arkadiusza Świętosławskiego. Nie zabraknie również stałych pozycji Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Będą więc: skróty z golami strzelonymi w trzynastej serii spotkań, aktualna tabela, zapowiedź następnych meczów i nominacje do konkursu na najładniejszą bramkę.

Głosowanie tradycyjnie będzie się odbywało na facebookowym profilu Loży Sportowej. Po 12. kolejce o zwycięstwo walczyły trafienia: Łukasza Wrońskiego, Artura Golańskiego (obaj GKS), Alana Górowskiego (LKS Kwiatkowice), Krystiana Kruka (Zryw Granton Wygoda), Dawida Owczarka (RTS Widzew Łódź) i Dominika Głowińskiego (KS Kutno). Kto zwyciężył? Tego również dowiemy się podczas emisji Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Zapraszamy do oglądania!

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.