fot. Betcris Magazyn

Podsumowanie 15. kolejki

O godzinie 20:00 rozpocznie się dzisiaj emisja kolejnego Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Podsumujemy w nim wydarzenia 15. kolejki.


Wcześniej poznamy jednak triumfatora konkursu na gola czternastej serii spotkań. Na facebookowym profilu Loży Sportowej można było oddawać głosy na trafienia, których autorami byli: Przemysław Woźniczak i Kacper Dziuba (TS Sokół Aleksandrów Łódzki), Przemysław Zdybowicz (GKS Bełchatów), Patryk Wijata (MKS Ceramika Opoczno), Patryk Sławiński (Pogoń Zduńska Wola), Bartosz Wudkiewicz (Zryw Granton Wygoda) oraz Mateusz Śliwka (MGKS Skalnik Sulejów).

Po ogłoszeniu wyników wrócimy do wydarzeń z minionego weekendu. Pokażemy bramki zdobyte w 15. kolejce oraz radość piłkarzy GKS Bełchatów, którzy objęli prowadzenie w rozgrywkach. Nie zabraknie aktualnej tabeli, zapowiedzi nadchodzących spotkań oraz nominacji do kolejnego konkursu na gola kolejki.

Zapraszamy do oglądania Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi!

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.