fot. Betcris Magazyn

Podsumowanie 18. kolejki

Dobiega końca pierwsza runda rozgrywek Betcris Łódzkiej IV Ligi. W dzisiejszym Magazynie podsumujemy wydarzenia osiemnastej serii spotkań. Początek emisji o godzinie 20:00.


Tradycyjnie rozpoczniemy od wyników konkursu. Na facebookowym profilu Loży Sportowej o miano najładniejszej bramki 17. kolejki walczyły trafienia, których autorami byli: Maciej Witczak (MGKS Skalnik Sulejów), Witold Kubiak (GKS Orkan Buczek), Łukasz Rakowski (Pogoń Zduńska Wola), Oleksandr Masałow (Zryw Granton Wygoda) i Adrian Malicki (PKS Polonia Piotrków Trybunalski).

W dalszej części Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi będzie można obejrzeć m.in. skróty wszystkich spotkań 18. kolejki, w której nie zabrakło niespodzianek. Największą była z pewnością porażka GKS Bełchatów. Zespół z ulicy Sportowej na własnym stadionie nie wykorzystał m.in. rzutu karnego i ostatecznie przegrał 0:2 z RKS Radomsko. O tym meczu opowiedzą: trener GKS Bogdan Jóźwiak i bramkarz bełchatowskiej ekipy Leonid Otczenaszenko.

Po tej porażce GKS ma już cztery punkty straty do prowadzących w rozgrywkach rezerw Widzewa, które wygrały 2:0 z Włókniarzem Zgierz. Powody do zadowolenia mieli również gracze Boruty. Wygrane 2:0 spotkanie ze Skalnikiem Sulejów skomentują: trener zgierskiego zespołu Marcin Weglewski oraz jeden z jego podopiecznych Oskar Osiński

Zobaczymy, jak gracze WKS Wieluń cieszyli się po zwycięstwie 3:0 z KS Kutno, a później posłuchamy prezesa ŁZPN Adama Kaźmierczaka, który podsumuje dotychczasowe mecze rozegrane w bieżącym sezonie Betcris Łódzkiej IV Ligi. Zapraszamy do oglądania!

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.