fot. Betcris IV liga

Podsumowanie 29. kolejki

Jak w każdą środę zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Dzisiejszy będzie poświęcony przede wszystkim wydarzeniom z 29. kolejki.


Oprócz stałych elementów (rozstrzygnięcie konkursu na gola kolejki, skróty z bramkami strzelonymi w minionej serii spotkań, aktualna tabela, klasyfikacja strzelców, zapowiedź kolejnych meczów) będzie też można wysłuchać Marcina Węglewskiego. Prowadzona przez niego Warta Sieradz na pięć kolejek przed końcem sezonu jest liderem rozgrywek i ma dziesięć punktów przewagi nad RKS Radomsko i rezerwami Widzewa. Nic więc dziwnego, że szkoleniowiec lidera z niecierpliwością czeka już na zakończenie rozgrywek.

Emisja Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi rozpocznie się o godzinie 20.30.

Głównym sponsorem prowadzonych przez ŁZPN czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest spółka Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 500 PLN.

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.