fot. Betcris IV liga

Podsumowanie 31. kolejki

W środowy wieczór tradycyjnie już swoją premierę będzie miał kolejny odcinek Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Początek emisji o godzinie 20.30.


Dzisiejszy Magazyn będzie w znacznej części poświęcony wydarzeniom z Sieradza, gdzie w 31. kolejce miejscowa Warta efektownym zwycięstwem nad rezerwami Widzewa przypieczętowała awans do 3. ligi. Z tej okazji piłkarze Warty Grzegorz Brochocki i Sebastian Radzio zamienili się na chwilę w dziennikarzy. Efekt ich pracy będzie można obejrzeć w Magazynie. Znajdą się w nim również m.in. pomeczowe wypowiedzi trenerów Marcina Węglewskiego (Warta) i Patryka Czubaka (Widzew II).

Oczywiście nie zabraknie też stałych punktów programu: gola kolejki, podsumowania minionej serii spotkań, propozycji do następnego konkursu na bramkę kolejki, aktualnej tabeli i zapowiedzi nadchodzących spotkań. Zapraszamy do oglądania!

Głównym sponsorem prowadzonych przez ŁZPN czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest spółka Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 500 PLN.

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.