fot. Betcris IV liga

Podsumowanie 33. kolejki

Zapraszamy na kolejny odcinek Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi, w którym oprócz podsumowania 33. kolejki spotkań będzie też wiele innych ciekawych materiałów.


Poznamy m.in. zwycięzców konkursów na gole 31. i 32. serii spotkań i wysłuchamy trenera Zjednoczonych Stryków, który wyjaśni sprawę swojej rezygnacji z funkcji szkoleniowca tego zespołu. Tradycyjnie pojawią się też propozycje do bramki 33. kolejki, aktualna tabela i zapowiedź ostatniej serii spotkań.

To jednak nie wszystko. Jakie wyzwanie od burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego przyjął prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak oraz na jaki mecz zaprosimy kibiców na najbliższą niedzielę? O tym również będzie mowa w najnowszym Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi.

Głównym sponsorem prowadzonych przez ŁZPN czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest spółka Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 500 PLN.

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.