fot. 38. kolejka

Podsumowanie 38. kolejki

Za nami ostatnia kolejka sezonu 2022/2023 w Betcris Łódzkiej IV Lidze. Podsumowanie tej serii spotkań można obejrzeć w najnowszym Magazynie, którego premiera rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20:00.


Poznamy w nim też zwycięzcę konkursu na gola 37. kolejki. O to miano walczyły bramki, które zdobyli: Artur Gieraga i Jan Chodera (obaj AKS SMS Łódź), Dawid Tomala (WKS 1957 Wieluń), Adam Banasiak (MKS Ceramika TERMOton Opoczno), Łukasz Wroński (GKS Bełchatów), Marcin Pękała (TS Sokół Aleksandrów Łódzki oraz Ignacy Dawid (Akademia Widzewa). Głosowanie tradycyjnie odbywało się na facebookowym profilu Loży Sportowej.

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma dla swoich klientów również powitalny cashback 1 400 PLN.

Betcris pakiet powitalny

 

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.