fot. Betcris Magazyn

Podsumowanie przed Ligą Mistrzów

O godzinie 21 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla piłkarze Dynama Kijów i Benfiki Lizbona rozpoczną rywalizację w ostatniej rundzie kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dla kibiców doskonałą rozgrzewką przed tym meczem będzie z pewnością kolejna odsłona Magazynu Łódzkiej IV Ligi.


Premierowy odcinek rozpocznie się o godzinie 20:00. Poznamy w nim laureata konkursu na gola 2. kolejki. W konkursie prowadzonym na facebookowej stronie Loży Sportowej można było oddawać głosy na bramki, które strzelili: Łukasz Bocian (RKS Radomsko), Mateusz Śliwka (MGKS Skalnik Sulejów) i Daniel Mąka (RTS Widzew Łódź).

W dzisiejszym Magazynie Betcris Łódzkiej IV Ligi będą też skróty spotkań trzeciej serii. Sprawdzimy również aktualną tabelę oraz klasyfikację strzelców i zaprosimy na nadchodzące mecze. Poznamy również kandydatki do kolejnego konkursu na gola kolejki. Zapraszamy do oglądania! 

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 200 PLN.

Cashback 200

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.