fot. 27 kolejka

Podsumowanie spotkań 27. kolejki

Już jutro zostanie rozegrana 28. kolejka Betcris Łódzkiej IV Ligi. Środowy termin przyspieszył emisję Magazynu, którego najnowszy odcinek rozpocznie się we wtorek w samo południe.


Zmiana terminu premiery odcinka podsumowującego dwudziestą siódmą serię spotkań nie wpłynęła na zawartość programu, który tradycyjnie rozpocznie się od ogłoszenia wyników konkursu na gola poprzedniej kolejki. Na facebookowym profilu Loży Sportowej o to miano rywalizowały bramki, które strzelili: Adam Gambka (PKS Polonia Piotrków Trybunalski), Damian Warnecki (GKS Bełchatów), Piotr Tazbir (MKP Boruta Zgierz) i Kajetan Misztalski (RKS Radomsko).

Tytularnym sponsorem rozgrywek oraz Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Betcris pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.