fot. 28 kolejka

Podsumowanie spotkań 28. kolejki

Rozgrywki Betcris Łódzkiej IV Ligi przyspieszyły tempo, więc w coraz krótszych odstępach czasu pojawiają się też na antenie kolejne odcinki Magazynu.


W miniony wtorek podsumowywaliśmy spotkania 27. kolejki, a już dzisiaj dostępny jest odcinek poświęcony wydarzeniom dwudziestej ósmej serii spotkań. Poznamy w nim również zwycięzcę konkursu na gola poprzedniej kolejki. Na facebookowym profilu Loży Sportowej o to miano walczyły bramki, które zdobyli: Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Maciej Kazimierowicz (RTS Widzew Łódź Akademia Widzewa), Oleksii Naidyshak (TS Sokół Aleksandrów Łódzki) i Michał Drogosz (Zjednoczeni Stryków).

Tytularnym sponsorem czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi jest firma Betcris, która oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 1 400 PLN.

Betcris pakiet powitalny

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.