Podział punktów w Łowiczu

Na zakończenie inauguracyjnej kolejki w grupie I trzeciej ligi Pelikan Łowicz na własnym stadionie podzielił się punktami z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Obie drużyny strzeliły po jednym golu.

Pierwsi zrobili to goście, którzy tuż po przerwie wykorzystali błąd bramkarza i obrony Pelikana. Pierwszą akcję w drugiej połowie Michał Wolinowski zakończył strzałem, po którym Patryk Orzeł odbił piłkę przed siebie. Jego koledzy nie zdołali jednak przeszkodzić zawodnikowi Sokoła, który ponownie przejął futbolówkę i przy drugiej próbie pokonał golkipera gospodarzy. Prowadzenie przyjezdni utrzymali do 60. minuty, a stracili je po rzucie rożnym i główce Grzegorza Wawrzyńskiego. Wynik 1:1 utrzymał się do końca spotkania.

W 2. kolejce 13. sierpnia Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie Broń Radom (godz. 17), a dzień później KS Kutno zagra z Pelikanem (godz. 16), Sokół Aleksandrów Łódzki na własnym boisku zmierzy się z rezerwami ŁKS (godz. 17), a Unia Skierniewice na wyjeździe zagra z Błonianką Błonie (godz. 17).