Pogoń była skuteczniejsza

W 6. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-18 UKS SMS przegrał na wyjeździe z Pogonią Szczecin 2:4. Po tym spotkaniu łodzianie nadal mają na koncie 10 pkt., ale w tabeli spadli na szóstą pozycję.

Mecz z Pogonią zaczął się dla gości bardzo źle. Pierwszego gola stracili już w 4. minucie (na listę strzelców wpisał się Dawid Rezaeian), a po 28. przegrywali 0:2. Drugą bramkę ekipa ze Szczecina zdobyła po samobójczym trafieniu Konrada Urbańskiego. Po przerwie łodzianie również nie potrafili utrzymać koncentracji i trzy minuty po zmianie stron dali się zaskoczyć Michałowi Samborskiemu i znów musieli rozpoczynać grę od środka. W 60. minucie bramkę dla UKS SMS z rzutu karnego strzelił Maksym Rosiński, a kwadrans przed końcem kontaktowego gola zdobył Leonard Zmarzlik. Ostatnie słowo należało jednak do Pogoni. Wynik meczu w 89. minucie ustalił Kamil Kort

W następnej kolejce 26 września ekipa z ulicy Milionowej podejmie Górnika Zabrze (godz. 12).