Pogoń po raz drugi

Młodzi piłkarze UKS SMS po raz drugi w tym sezonie przegrali z Pogonią Szczecin. W 17. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-18 łodzianie na własnym boisku ulegli rywalom 1:4.

W dwóch starciach z Pogonią ekipa z ul. Milionowej strzeliła więc tylko jedną bramkę, a straciła osiem. Pierwsza połowa meczu rewanżowego dawała jednak nadzieję, że gospodarze będą w stanie osiągnąć znacznie lepszy rezultat. Już w 13. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Domagała i UKS SMS objął prowadzenie. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron grę zdominowali goście, a swoją przewagę udokumentowali czterema trafieniami. Do remisu doprowadził Krystian Rybicki (48), a później do siatki trafiali: Borys Freilich (61), ponownie Rybicki (65) i Kamil Kort (68).

Po porażce w pierwszym tegorocznym meczu UKS SMS nadal ma na koncie 19 pkt. i w tabeli CLJ U-18 zajmuje dwunastą lokatę. W 18. kolejce łodzianie zagrają na wyjeździe z prowadzącą w rozgrywkach Legią Warszawa (14 marca, godz. 17).