fot. pożegnanie

Pogrzeb Jana Woźniaka

W czwartek 17 czerwca 2021 o godz. 13 w Kolegiacie św. Mikołaja w Wolborzu rozpoczną się uroczystości pogrzebowe Jana Woźniaka - byłego piłkarza, trenera, prezesa i zasłużonego działacza Szczerbca Wolbórz.


Związał się z tym klubem na dobre i złe. Po zakończeniu czynnej działalności w Szczerbcu nadal łączył go z nim silny związek emocjonalny. Do końca pozostał pogodną i niezwykle uczynną osobą. Swoim bliskim, kolegom, współpracownikom, a także zupełnie obcym osobom zawsze służył dobrą radą i ciepłym słowem. W ostatnim okresie życia zmagał się z ciężką chorobą. Zmarł 11 czerwca 2021 w szpitalu, wskutek powikłań po przebytym zawale serca. Bezpośrednią przyczyną śmierci była niewydolność wielonarządowa. Miał 66 lat.

W minionej kolejce piotrkowskiej grupy Keeza Klasy Okręgowej piłkarze Szczerbca przed meczem ze Świtem Kamieńsk (3:3) symboliczną minutą ciszy uczcili pamięć Jana Woźniaka, a w całym spotkaniu występowali z czarnymi opaskami na rękawkach koszulek.

Rodzinie i bliskim zmarłego zarząd, pracownicy oraz członkowie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej składają wyrazy współczucia.