fot. Treningi dla osób z Ukrainy

Pokażcie jak trenujecie i zainspirujcie innych!

Jeśli Wasz klub organizuje bezpłatne treningi dla osób z Ukrainy – dajcie nam znać! Nasza baza klubów z wielkim sercem wciąż rośnie – w ciągu tygodnia zgłosiły się aż 743. Dołączcie do nich! Publikujcie filmy i zdjęcia z Waszych polsko-ukraińskich treningów, aby zainspirować innych. Kamera Łączy Nas Piłka odwiedzi te kluby, które najmocniej wspierają naszą akcję. #PolskaPilkaDlaUKRAINY.


Na początku marca Polski Związek Piłki Nożnej zamieścił w mediach społecznościowych informację o możliwości zgłaszania się konkretnych klubów i akademii, które organizują bezpłatne treningi dla dzieci z Ukrainy. Wszystkie ogłoszenia udostępnialiśmy poprzez oficjalny profil federacji, aby pomóc w jak najszerszym dotarciu do zainteresowanych. Zaangażowanie środowiska piłkarskiego przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłoszeń było tak wiele, że postanowiliśmy pójść krok dalej i przygotowaliśmy specjalną ankietę dla klubów zrzeszonych w PZPN. Dzięki niej tworzymy w jednym miejscu kompletną bazę danych wszystkich klubów w Polsce, oferujących bezpłatne treningi dla osób z Ukrainy, w szczególności dla dzieci i młodzieży.

Oprócz danych kontaktowych klubu, w bazie można znaleźć również dokładną informację o tym, jakie roczniki klub jest w stanie przyjąć na treningi. Pozwoli to każdemu, kto zgłosi się do PZPN lub Ministerstwa Sportu i Turystyki, zostać skierowanym do najbliższego klubu!

Przez tydzień zgłosiły się do nas już 743 kluby! Jesteśmy pod wrażeniem Waszego zaangażowania i zachęcamy do umieszczania w Waszych mediach społecznościowych pod hashtagiem #PolskaPilkaDlaUKRAINY filmów i zdjęć, na których pokażecie, jak trenujecie, aby zainspirować innych. Kamera Łączy Nas Piłka odwiedzi również te kluby, które znacząco wspierają naszą akcję.

Aktualna baza danych klubów znajduje się TUTAJ

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!