Porażka w Książenicach

Bez punktów wróciła do Łodzi reprezentacja ŁZPN U-14 (rocznik 2008), która w Legia Training Center w Książenicach walczyła z kadrą Mazowieckiego ZPN.

Gospodarze strzelili dwa gole, nie stracili żadnego i po ostatnim gwizdku mogli się cieszyć z wygranej. Dla podopiecznych Marka Przybyła i Kornela Błażejewskiego była to już czwarta porażka w bieżącej edycji rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Deyny. W pięciu dotychczasowych kolejkach jedyne do tej pory punkty udało się zdobyć jesienią, w wyjazdowym starciu z Lubelskim ZPN (3:0). Rewanżem z tym zespołem nasza drużyna zakończy udział w rozgrywkach.

Mazowiecki ZPN - Łódzki ZPN 2:0. ŁZPN I połowa: Oliwier Józwik – Patryk Słowiński, Maciej Bauer, Bartosz Pinkowski, Jakub Rzymkowski, Filip Kotowski – Paweł Follmann, Aleksander Wolny, Jakub Tomasik – Igor Czapla, Bartosz Bugała. II połowa: Jakub Pawlak - Patryk Słowiński, Maciej Bauer, Bartosz Pinkowski, Miłosz Frontczak, Jan Juśkiewicz – Marceli Żyłka, Jan Mordaka, Antoni Koszur – Bartosz Bugała, Oliwier Sobczyk.