Przegrali w osłabieniu

Do 39. minuty juniorzy UKS SMS toczyli wyrównany bój z Cracovią, ale po czerwonej kartce Adama Deli oddali inicjatywę rywalom i ostatecznie przegrali mecz 1:3.

Chwilę po stracie zawodnika przyjezdni z rzutu karnego stracili też pierwszego gola. Strzałem z jedenastu metrów bramkarza łodzian pokonał Jakub Myszor, a tuż przed przerwą prowadzenie gospodarzy podwyższył Jakub Gut. Pięć minut po zmianie stron trzecią bramkę dla Cracovii zdobył Jakub Górlaczyk. Honorowa bramka dla UKS SMS padła w ostatniej minucie meczu, a jej autorem był Wiktor Miłoński.

Po dziewięciu meczach zespół z ulicy Milionowej ma 13 pkt. i w tabeli Centralnej Ligi Juniorów U-18 zajmuje siódmą pozycję. W następnym spotkaniu łódzka ekipa podejmie Jagiellonię Białystok (17 października, godz. 12).