fot. Kadra U-14

Powołania kadry ŁZPN U-14

Osiemnastu zawodników znalazło się w kadrze ŁZPN U-14 (rocznik 2006) na mecz z zespołem Świętokrzyskiego ZPN. Kadrowicze zbiorą się 22 października w Łodzi, a mecz o punkty rozegrają dzień później w Nowinach k. Kielc. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.


Powołania od trenerów Łukasza Markiewicza i Michała Łabędzkiego otrzymali: Mateusz Krupa, Oliwier Rozpara, Michał Janiszewski (UKS SMS Łódź), Jan Łabędzki (PSV Łódź), Szymon Felisiak, Jan Chodera, Jan Janiszewski (AKS SMS Łódź), Piotr Żak (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Szymon Rataj (SAP Andrespolia), Franek Węglewski, Jakub Krawętek (GKS Bełchatów), Jeremi Rozmysłowski, Miłosz Mielczarek, Krystian Malec (ŁKS), Oskar Walczak, Jakub Grzejszczak (Widok Skierniewice), Kacper Ważny (Widzew) i Filip Zawadzki (Warta Sieradz).

Kadrowicze zbiorą się 22 października o godz. 12.30 na obiekcie SMS im. Kazimierza Górskiego w Łodzi (ul. Milionowa 12). Po treningu wyjadą do Nowin, gdzie w środę 23 października zmierzą się z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN. Zawodnicy muszą pamiętać o zabraniu: legitymacji szkolnej bądź innego dokumentu ze zdjęciem, karty zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi, sprzętu treningowego (koszulka, spodenki, dres, getry, ochraniacze, buty do gry na trawie naturalnej i sztucznej) oraz podpisanego oświadczenia rodziców bądź opiekunów prawnych (składane raz w sezonie, druk z załączeniu).

oświadczenie