fot. Spotkanie z zarządem ŁZPN

Prezes PZPN z wizytą w Łodzi

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza odwiedził Łódzki Związek Piłki Nożnej w ramach noworocznej serii spotkań w wojewódzkich związkach. Kulesza przyjechał do Łodzi już po raz trzeci podczas swojej kadencji.


W towarzystwie wiceprezesa PZPN i prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adama Kaźmierczaka odwiedził stadion imienia Władysława Króla. Spotkał się tam z zarządem ŁZPN. Nie zabrakło przy tym wspomnień - w 1989 roku w barwach Jagiellonii Białystok szef polskiej piłki grał na dawnym stadionie ŁKS i jego zespół wygrał 1:0.

- Miejsce takich klubów, jak ŁKS i Widzew, które mają razem na koncie sześć tytułów mistrza Polski, jest w Ekstraklasie. Piłka nożna jest dla kibiców, a na stadion Widzewa obecnie ciężko kupić bilet, ma tak dużo sympatyków, takie jest zainteresowanie. Oczywiście cieszy oko ligowa tabela i miejsce Jagiellonii Białystok, z którą byłem przez lata związany. Jest teraz wiceliderem i patrzy na Widzew i ŁKS z góry. Mam tutaj nadzieję, że prezes Adam Kaźmierczak się nie obrazi - powiedział Kulesza.

Prezes PZPN przyjechał do Łodzi, aby porozmawiać o piłce w naszym województwie, wsłuchać się w głos środowiska.

- Opinie Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, klubów, trenerów, zawodników czy sędziów są dla mnie bardzo ważne. Jestem cały czas otwarty na pomysły, sugestie i rozwiązania. Już wiele razy podkreślałem, że chcę współpracować - dodał prezes.

Spotkanie z zarządem ŁZPN