Przy Milionowej było nerwowo

Dwie różne połowy obejrzeli kibice w spotkaniu 4. kolejki Ekstraligi kobiet. UKS SMS Łódź prowadził do przerwy 3:0 ze Stomilankami Olsztyn i wydawało się, że po zmianie stron jeszcze przewagę powiększy. Ambitnie walczący zespół gości zagrał jednak dużo lepiej, strzelił dwa gole i był bliski sprawienia niespodzianki.

UKS SMS Łódź – Stomilanki Olsztyn 3:2 (3:0)
Bramki dla UKS SMS: Patrycja Balcerzak 18, Oliwia Domin 30, Aleksandra Stasiak 45

UKS SMS: Sowalska – Kolis (80′ Kowalska), Sokołowska, Balcerzak, Zieniewicz – Krezyman (60′ Bałdyga), Domin, Dąbrowska, Stasiak – Majda (80′ Maciejko), Filipczak (55′ Gąsieniec).

16 września (sobota) łodzianki, które w czterech meczach wywalczyły dziesięć punktów, zmierzą się w Krakowie z miejscowym AZS UJ. Mecz rozpocznie się o 13:00.